Gebruikersnaam: | Anibit |
---|---|
Leeftijd: | 43 |
Land: | Belgie |
Provincie: | Antwerpen |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Hetero |
Relatie: | Single |
Haarkleur: | Donker |
Oogkleur: | Bruin |
person_pin Beschrijving
Mannen zijn allemaal sukkeltjes, ben daarom op zoek naar die vrouw die zijn man onder controle heeft. Samen met jou wil ik je man kleineren, vernederen en misbruiken. Ik hou er van om aanbeden te worden, pijn uit te delen en de man als klein meisje te behandelen. Ik heb een aantal voorbind dildo's die ik graag zou willen proberen. Ook jullie vieze mannen mogen mij een berichtje schrijven als je vrouw dat toe staatIs op zoek naar
Man, Vrouw, Stel, Hetero, Bisexueel, 18-25, 26-35, 36-54, 55+Tags
Porno kijken
Soft drugs
Sadomasochism
Lichte bondage
Zware bondage
Vreemdgaan
Spanking
Zin in een geil contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online te benaderen

Antonia12-06-1969
Ik heb het bijna opgegeven dit is dan ook mijn laatste poging een leuke man te vinden. Ik trek alleen maar rare mannen aan die veel te extreme wensen hebben waar mijn voorkeur niet ligt.
BorsbeekBorsbeek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero

Mega Mindy
Mijn naam is Mindy en mijn passie is neuken. Hoeveel lekkerder kan een passie worden he? Wedden dat jij er ook wel van kan genieten van mijn passie?!
NijlenNijlen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero

MyButt
Het is echt een ramp om iemand te vinden als je wensen niet de standaard "wip" is. Ik hou van anale seks, ik hou van plasseks, van spanning, spannende plekken, experimentjes. Die standaard missionaris-toestandjes zijn niet echt mijn ding.
Je kan d...
SchotenSchoten, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 34 | Hetero

Zabbertje
Waarom doen mensen altijd zo moeilijk? Dingen kunnen zo eenvoudig zijn. Zin? Slipje opzij en gaan ermee! Ik zoek dus iemand die niet lastig doet in denken en zijn!
Doriane
OpwijkOpwijk, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 35 | Hetero

Vavava
Mijn huwelijk ziet er ni goed uit! Ik denk dat mijne man niet meer geïnteresseerd is in mij. Ik voel me miserabel en uitgestoten. Alles dat ik wil is gelukkig zijn zoals alle vrouwen in de wereld.
Ik droom van een grote, lieve en hete man. Een man ...
HoeseltHoeselt, Limburglocation_on
Vrouw | 34 | Hetero