Gebruikersnaam: Ada N
Leeftijd:30
Land:Belgie
Provincie:Limburg
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Blauw
Geschoren:Ja

person_pin Beschrijving

Preuts ken ik niet, ik ben opgevoed met ouders die aan naturisme doen en voor mij is naakt gewoon normaal, even normaal als gekleed lopen. Ik zoek dus niet een jongen of man die ongemakkelijk is bij naakt. Wat mijn doel is? Ewel geen idee. Ik ben single en jij??? Geen idee, want ik weet nog niet wie met mij contact zal leggen, en welk gevoel iemand zal opwekken. Ik hoop een lekker gevoel ... haja! Natuurlijk wel! Ada PS comfy naakt is niet gelijk aan veel sekservaring, mispak u daar aub niet aan.

Is op zoek naar

Hetero, 18-25, 26-35

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie
Ada N uit Limburg,Belgie

Leden nu online te benaderen

Antonia12-06-1969 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Antonia12-06-1969
Ik heb het bijna opgegeven dit is dan ook mijn laatste poging een leuke man te vinden. Ik trek alleen maar rare mannen aan die veel te extreme wensen hebben waar mijn voorkeur niet ligt.
BorsbeekBorsbeek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
heetinbedan738 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
heetinbedan738
Ik heb een welgevormde en weelderige boezem. Veel mannen zouden maar al te graag eens aan mijn tieten zitten maar dat laat ik alleen maar doen door de man waar ik helemaal gek op ben. Trouwens dit is mijn manier van denken! Klinkt niet geweldig toch?
StabroekStabroek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Bummer uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Bummer
Ik heb lekkere billetjes he, vind jij dat ook niet? Jij zou daar toch wel eens lekker willen tussen duiken, in die geile kloof van mij? Lik je lekker mijn kontje? Kusjes xxx Van Inske!
NinoveNinove, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 44 | Hetero
Mily uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Mily
Jij mag het zeggen, zal ik mijn vibrator diep in mijn kutje stoppen, of vind jij het lekkerder als ik mijn kontje eens goed bewerk, jij hebt vast wel een mening daarover, wat vind jij het lekkerste om te doen?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero
alleslerenn uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
alleslerenn
Ben jij er nou ook niet een beetje klaar mee? Altijd maar dat saaie neuken in bed? Wil je nou ook niet eens anders? Misschien de keuken, de badkamer? Of misschien op de bank? Wat kan jij zoal bedenken? Wil jij ook niet wat meer variatie?
OostendeOostende, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 23 | Bisexueel