Gebruikersnaam: | Tongen schatje |
---|---|
Leeftijd: | 30 |
Land: | Belgie |
Provincie: | West-Vlaanderen |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Hetero |
Haarkleur: | Blond |
Oogkleur: | Blauw |
Geschoren: | Ja |
Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Blond sletje zoekt dikke paal om op te gaan wippen. Condoom verplicht. Beffen noodzakelijk. Uithoudingsvermogen graag hoog.Is op zoek naar
Heeft geen voorkeuren opgegevenTags
Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Porno kijken
Sex speeltjes
Anaal
Deepthroat
Lichte bondage
Smerige praat
Spanking
Zin in een geil contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online te benaderen

Candysweet25jaar
Ik vind het erg leuk om figuurtjes te scheren, de ene keer is het een driehoekje, de andere keer een hartje. Het is maar net wat ik leuk vind. Wat heb jij graag, een geschoren kutje, of mag er best een figuurtje op staan?
GeelGeel, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 29 | Hetero

Thumbs UP
Dikke duim voor wie durft deze dame met volle rollen te verwennen, ik werd erom dat geen enkele echte kerel zich zal melden die dit durft he? haha
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 59

Mehhh
Verbijsterend gewoon hoe snel je van een hoog ontvlambare passionele relatie kan afglijden zonder ijs in een ijsblokjesrelatie. Ik wil weer smelten, smelten we samen?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 46 | Hetero

Curly Sue
Skin and bones, dikker tepels dan tieten etc, zo'n dingen mag ik horen, ja ik weet het, volle borsten zal je niet vinden bij iemand die dun is, maar maakt het me minder vrouw dan?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 37 | Hetero

Krotetrekker
Jij zit op je gemakske naar tv te kijken, ik ben in de keuken bezig. Je favoriete programma staat op. Wat ga jij doen?
A je roept "wijf zwijg, ik kijk tv)
B je komt helpen en loopt snel weer weg, je wil immers niets missen.
C je komt en vergee...
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 28 | Hetero