| Gebruikersnaam: | Artemis |
|---|---|
| Leeftijd: | 34 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Drenthe |
| Geslacht: | Vrouw |
| Seksualiteit: | Hetero |
| Relatie: | Single |
| Haarkleur: | Brunette |
| Geschoren: | Getrimt |
| Roker: | Ja |
person_pin Beschrijving
Na een zeer negatieve ervaring met een exvriendje ben ik weer single. Ik hoop dus nu een leuke EN lieve jongen te vinden. Het enige waar jij aan moet voldoen is: je bent lief, geduldig en weet hoe je met vrouwen om moet gaan. Daaruit kan al heel veel bloeienIs op zoek naar
Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+Tags
Romantisch
Zin in een geil contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online te benaderen

DeLaNuDa
Gescheiden nog maar recent, en op zoek naar reboundseks zeg maar, want de wens tot scheiden kwam niet van mij eigenlijk. Ik wil dus even mezelf overtuigen dat ik niet afgeschreven ben, dat er leven is na scheiding.
WaregemWaregem, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 48 | Hetero

Pinky pussy
hoi hoi,
Nina is mijn naam en wat ik wil hoef ik volgens mij niet eens uit te leggen dus waarom zou ik? We moeten niet over praten toch maar overleggen en doen!
WichelenWichelen, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 31 | Bisexueel

Goedemorgen
Weduwe +50 ZKT partner voor fun.
M.
HasseltHasselt, Limburglocation_on
Vrouw | 59

Diddle
Mijn vriend weet dat hij niet goed is in seks, gelukkig wel oraal maar ja, seks is meer dan likken alleen. Voor mijn verjaardag mag ik een leuke speeldate zoeken van mezelf en dat ga ik 'm niet vertellen. hihihi Nee toch?
Herk-de-StadHerk-de-Stad, Limburglocation_on
Vrouw | 33 | Hetero

Tiny Tinne
De gewone dingen ken ik inmiddels al, maar ik wil wel graag eens meer ontdekken en het schijnt dat je best af bent met heel ervaren. Ik zoek dus een goed uitziende rijpere man puur voor de fun en het ontdekken!
ZulteZulte, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero
