Gebruikersnaam: | Patriciazoekt |
---|---|
Leeftijd: | 41 |
Land: | Nederland |
Provincie: | Noord-Holland |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Bisexueel |
Relatie: | Getrouwd |
person_pin Beschrijving
Hoi, ik ben Patricia, een getrouwde vrouw die opzoek is naar een leuk soulmaatje. Mijn man heeft een heel druk bestaan, hij komt er niet aan toe om leuke dingen met mij te gaan doen. Heb jij zin om iets te ondernemen met mij?Is op zoek naar
Bisexueel, 18-25, 26-35, 36-54, 55+Zin in een geil contact? Meld je Gratis Aan!
Leden nu online te benaderen

acdc
Mijn vriend heeft hier een vriendin gevonden, een echte sekspoes zegt ie. Goh, ik wil ook wel sekspoes zijn! Zal ik hier ook een leuke geile vinden?
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 23 | Bisexueel

Stars and stripes
Weet je wat ik zie als ik s'nachts slaap? Allemaal geile mannen! hihihi Ja echt! Echt erg dit, de laatste tijd is het zo erg dat ik wel wat moet doen want volgens mij is dat een onuitgesproken verlangen toch?
KortenakenKortenaken, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 37

Stouterdje
Ik heb altijd van oudere mannen gehouden, omdat die weten wat vrouwen willen, dus zoek ik naar mijn sugar Daddy. Waar bent u Sugar Papa?
HalenHalen, Limburglocation_on
Vrouw | 28 | Hetero

Candysweet25jaar
Ik vind het erg leuk om figuurtjes te scheren, de ene keer is het een driehoekje, de andere keer een hartje. Het is maar net wat ik leuk vind. Wat heb jij graag, een geschoren kutje, of mag er best een figuurtje op staan?
GeelGeel, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 29 | Hetero

Dina
niet meer de straks echter wel veel ervaring. Heb niet super veel eisen, maar wil wel serieus contact met respect.
BorsbeekBorsbeek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 73 | Hetero